Alexander Povetkin je připravený bojovat s Michaelem Hunterem v Saúdské Arábii!

Na galavečeru v Saúdské Arábii, který je naplánovaný na 7.12.2019, se zřejmě dočkáme střetu Alexandera „Ruského Vítěze“ Povetkina (35-2-0, 24 KO) s Michaelem „The Bounty“ Hunterem (18-1-0, 12 KO).

Jednatřicetiletý Američan Michael Hunter si 13.9.2019 poradil na body s ruským „Medvědem“ Sergeyem Kuzminem a ihned po souboji zatoužil po střetu s dalším Rusem, Alexanderem Povetkinem. Čtyřicetiletý veterán a aktuální pětka světového žebříčku si v posledním srpnovém dnu poradila s britským mladíkem Hughiem Furym a je připravena naskočit do dalšího zápasu již 7.12.2019 v Saúdské Arábii. „Nemohu sdělit nic nového o svém dalším souboji, takže nevím, jestli se s Hunterem střetnu. Chtěl bych duel s Tysonem Furym, ale to asi nebude možné, protože on má v plánu jiné souboje.“ – Rozpovídal se bývalý držitel regulérního pásu WBA.

„Hunter je dobrý borec, ale nemohu prozradit, jestli se s ním střetnu. Každopádně jsem připravený se představit na galavečeru v Saúdské Arábii. Trénuji tvrdě každý den.“ – Dokončil své povídání „Ruský Vítěz“. Je naprosto jasné, že Tyson Fury se do ringu v prosinci nevrátí a rozhodně se neobjeví na galavečeru, jenž je pořádaný Eddiem Hearnem. Sám šéf stáje Matchroom Boxing prozradil, že je hodně nakloněný střetu mezi Povetkinem a Hunterem, tudíž je dost pravděpodobné, že oba borci posílí arabskou kartu, kde hlavním soubojem bude odveta mezi aktuálním králem těžké váhy Andym „Destroyer“ Ruizem (33-1-0, 22 KO) a Anthonym „AJ“ Joshou (22-1-0, 21 KO).