Aleksandr Krasiuk : Wladimir se může vrátit stejně jako Vitali!

Wladimir Klitschko vs Anthony Joshua

Stále se to ve světě šestnácti provazů probírá a emoce neutichají. Ještě, aby ano. Vždyť jde přece o případný návrat krále těžké váhy, který vládl celé divizi deset let. Případný návrat Wladimira Klitschka (64-5-0, 53 KO) okomentoval i jeden z šéfů stáje K2 Promotions Alexander Krasiuk.

Nikdo z fanoušků ukrajinské legendy nepředpokládal, že „Dr. Steelhammer“ ukončí kariéru dvěma prohrami. Toto zřejmě nepředpokládali ani jeho odpůrci a už vůbec nikdo nepředpokládal, že jeho dlouholeté kralování nad těžkou váhou ukončí kontroverzní Brit, Tyson Fury (27-0-1, 19 KO). Stalo se. Následný technicky knockout od další britské vycházející hvězdy donutil Ukrajince definitivně pověsit rukavice na hřebík. Dle jeho slov předal pomyslné žezlo a nyní je čas na novou a mladou krev. Jak už to tak bývá, tak válečníka v sobě tito borci nezapřou a jednou se stejně dostaví chuť vrátit se zpět. Možná tento moment nyní prožívá i sám Klitschko, ale zatím jsou to spekulace.

O možném návratu šampiona se rozpovídal i šéf stáje K2 Promotions, která patří bratřím Klitschkům. „ Vitali se po čtyřech letech vrátil zpět do ringu a uspěl. Myslím si, že to samé může dokázat i Wladimir. Je ve skvělé kondici, každý den je v tělocvičně a pracuje na sobě. Návrat k vrcholovému sportu pro něj není žádný problém. Já osobně bych byl velice rád, kdyby Wladimir ohlásil svůj návrat. Byla by to velká událost v boxu, která by o něco více rozčeřila vody. Je to velký šampion s obrovskou osobností.“ – Rozpovídal se pro média Aleksandr Krasiuk. V průběhu tohoto měsíce se objevila informace, že Klitschko plánuje podepsat tří zápasový kontrakt se streamingovou platformou DAZN.