Aktualizace: Joshua s Pulevem v červnu, Whyte s Povetkinem v květnu a Chisora s Usykem v dubnu!

Stáj Matchroom Boxing pomalu finišuje v přípravě soubojů svých velkých hvězd. V rámci tří měsíců by jsme se měli dočkat postupně třech velkých duelů v těžké váze, které budou korunovány červnovým soubojem o krále těžké váhy.

S největší pravděpodobností bude první na řadě střet bývalého nesporného krále křížové váhy a aktuální trojky těžké váhy Oleksandra Usyka (17-0-0, 13 KO) se světovou desítkou Dereckem „WAR“ Chisorou (32-9-0, 23 KO). Oba borci by měli změřit své síly v dubnu. V květnovém termínu by měl následovat střet prozatímního šampiona WBC a světové šestky Dilliana „The Body Snatcher“ Whyta (27-1-0, 18 KO) s bývalým světovým šampionem a aktuální sedmičkou Alexanderem „Ruský Vítěz“ Povetkinem (35-2-1, 24 KO).

Sérii kvalitních bitev obrů by měl v červnu završit souboj o krále těžké váhy, kde Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) bude hájit své pásy WBA, WBO, IBF a IBO proti povinnému vyzývateli a světové osmičce Kubratu „The Cobra“ Pulevovi (28-1-0, 14 KO). „Připravujeme kalendář na první polovinu roku. V následujících měsících plánujeme tři důležité zápasy těžkých vah, kde uvidíte Dilliana Whyta, Oleksandra Usyka a Anthonyho Joshuu. Každý z těchto soubojů se pak uskuteční v jiném měsíci.“ – Prozradil šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn.