Ajagba: Chci Joyce, Duboise a Yoku!

Nigerijský neporažený bijec Efe Ajagba si brousí zuby na nejlepší těžkou váhu. V hledáčku má britské boxery Joe Joyceho, Daniela Duboise a Francouze Tonyho Yoku!

Sedmadvacetiletý Efe Ajagba (15-0-0, 12 KO) si letos v dubnu připsal již patnáctou výhru kariéry, když ve třetím kole brutálně ukončil amerického boxera Briana Howarda. Po výhře roste chuť a chtěl by letos stihnout ještě tři duely.

“Měl jsem nějaké problémy s loktem, ale vše už je v pořádku a jsem připraven vstoupit do dalších bojů. Chci bojovat s těmi nejlepšími, koho dostanu, tak s tím půjdu. Ale nejraději bych chtěl bojovat s Joycem, Duboisem nebo Yokou, ale vybírat si nebudu”. řekl Ajagba

Nicméně Joyce by se měl utkat v souboji o prozatímní světový pás organizace WBO s Oleksandrem Usykem a Daniel Dubois má před sebou zápas s Bogdanem Dinu. Jediný volný je v tuto chvíli francouzský neporažený boxer Tony Yoka. Každopádně Nigerijec je aktuálně na 16. pozici světového žebříčku a v příštím roce by se mohl dostat k titulovému souboji.