Agit Kabayel podepsal smlouvu se stájí Top Rank!

Bývalý evropský šampion a neporažená světová osmadvacítka, Agit Kabayel (19-0-0, 13 KO) podepsal spolu-promotérskou smlouvu s Bobem Arumem. Nyní jej tedy zastupuje stáj SES Boxing a Top Rank.

Šestadvacetiletý rodák z Leverkusenu třikrát obhájil evropský titul EBU, ale nyní se jej musel vzdát, aby si mohl splnit americký sen. Aktuální devítka žebříčku WBC, čtyřka žebříčku IBF a devítka žebříčku WBO totiž podepsala spolu-promotérskou smlouvu se stájí Top Rank a chystá se na svůj debut v USA. K tomu by mělo dojít koncem tohoto roku, nebo začátkem toho příštího. „Můj americký sen se stává skutečností.“ – Rozpovídal se německý válečník kurdského původu.

„Už se nemohu dočkat, až ukáži své schopnosti v USA na stanici ESPN. Vzhledem k tomu, že jsem již dosáhl na titul mistra Evropy, tak je načase jít dál, posunout se a stát se prvním německým šampionem těžké váhy od doby velkého Maxe Schmelinga.“ – Dokončil své povídání Kabayel. „Jsme rádi, že jsme spojili síly s Bobem Arumem a stájí Top Rank, abychom prezentovali Agita na jedné z nejlepších sportovních platforem ESPN.“ – prohlásil prezident SES Boxing, Benedikt Poelchau.