Adamek vs Miller 6. října v Chicagu!

Tomasz Adamek vs Jarrell MillerPolská legenda Tomasz Adamek má před sebou ve svých 41 letech další zápas. A tentokrát to bude extrémně těžký soupeř, třicetiletý neporažený Američan Jarrell Miller!
6.10.2018 – Chicago, USA
Těžká váha
Tomasz Adamek vs Jarrell Miller
Polská jednička a světová patnáctka „Goral“ Tomasz ADAMEK (53-5-0, 31 KO) a neporažená americká dvojka a světová sedmička „Big Baby“ Jarrell MILLER (21-0-1, 18 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!

Tomasz Adamek vs Jarrell Miller

Tak s takovým soubojem asi nikdo nepočítal. Předpokládalo se, že polský veterán a bývalý světový šampión polotěžké a křížové váhy doboxuje kariéru s průměrnějšími boxery. Tomu i odpovídali poslední tři soupeři Australan Solomon Haumono (43 let), Američan Fred Kassi (38 let) a Američan Joey Abell (37 let).

Jenže nyní Adamek všechny překvapil a jako svého dalšího soupeře si vybral neporaženou mlátičku z Brooklynu Jarrella Millera. Tímto výběrem šokoval jak své fanoušky a i odborníky, kteří se jednoznačně shodují, že to bude pro polského boxera poprava. Sázkové kanceláře tuto skutečnost potvrzují kurzem 1,12 na Millera a 5,34 na Adamka.

Jarrell Miller loni zničil v osmi kolech krajana Geralda Washingtona (19-2-1, 12 KO) a následně v sedmi kolech hrozně seřezal polského obra Mariusze Wacha (33-3-0, 17 KO). Letos 28. dubna se utkal ve dvanáctikolové bitvě s odolným Francouzem Johannem Duhaupasem (37-5-0, 24 KO) a převaha Američana byla drtící 117:111 a 2x 119:109.

Tomasz Adamek vs Eric Molina

Tomasz Adamek je samozřejmě výborný boxer a dokázal za svou kariéru porazit velké hvězdy ať už v polotěžké váze, křížové tak i v té těžké. V těžké váze je od roku 2009 a porazil takové boxery jako Chris Arreola, Andrew Golota nebo Eddie Chambers. Porážky utrpěl od Vitali Klitschka, Vyacheslava Glazkova, Artura Szpilky a Smolně s od Erica Moliny.

V tomto zápase bude jednoznačným favoritem Jarrell Miller, který má neskutečnou formu, rychlost, tvrdost a především je na jeho straně věk. Adamek má sice mnohem větší zápasové zkušenosti, ale věk nejde zastavit a je podle nás ve všech aspektech horší než jeho soupeř. Ale také stále platí pravidlo, že je to těžká váha a jeden úder může rozhodnout.