Adamek se nakonec vrátí ve třech duelech!

Polská legenda a bývalý šampión polotěžké a křížové váhy nakonec přijal nabídku na tři duely. První se bude konat už v srpnu v Polsku!

Čtyřiačtyřicetiletý “Goral” Tomasz Adamek (53-6-0, 31 KO) ukončil profesionální kariéru v roce 2018, kdy si jako soupeře vybral obrovského Američana Jarrella Millera, který jej tvrdě knockoutoval ve druhém kole. Poté se nechal slyšet, že by uspořádal rozlučkový zápas v Polsku.

Polský bijec dostal nabídku od domácích promotérů na tři duely a tuto nabídku po delším rozhodování přijal a v ringu bychom ho tak měli vidět již v létě na polském galavečeru.

„Nebudu už bojovat o žádné velké tituly, to není mým cílem a nemám na to ani věk. Chci boxovat s podobnými boxery, kteří už mají také vrchol své kariéry za sebou a udělat vyrovnané zápasy, kterými bude i skvělá show pro fanoušky“. řekl Adamek

Spekuluje se například o odvetě s krajanem Przemyslawem Saletou se kterým si utkal před šesti lety a zápas skončil v pátém kole, ve kterém Adamek Saletu ukončil. Nicméně Saletovi je dnes již 52 let, takže těžko říct, jakou úroveň by tento duel nabídl.