Adam Kownacki se vrátí do ringu koncem ledna, nebo v první polovině února!

Aktuální světová jedenáctka těžké váhy Adam „Babyface“ Kownacki (20-0-0, 15 KO) v rozhovoru prozradil, že jeho další souboj proběhne začátkem roku 2020. V plánu je konec ledna, či první polovina února.

Každý fanoušek těžké váhy se těší na další a další souboje Adama Kownackého. Proč? Třicetiletý rodák z Lomzy připomínající postavou spíš našeho českého Švejka, než boxera těžké váhy, zkrátka fanoušky baví svými brutálními bitva. Jeho poslední souboj s americkým veteránem Chrisem „The Nightmare“ Arreolou (38-6-1, 33 KO) patří mezi jedny z nejlepších zápasů tohoto roku a oba chasníci v něm trhali rekordy v počtu úderů. Jenže po duelu se Kownackému narodil syn a tak si tento 120 kilogramů vážící chasník udělal chvíli čas i na rodinu a hlavně je zde i fakt, že se s ním do ringu příliš nikomu nechce.

„Čekám na datum svého dalšího souboje. Stejně jako minule, budu mimo ring půl roku. Je pak celkem těžké se dostat do optimální formy po tak dlouhé pauze a hlavně najít tu správnou motivaci.“ – Rozpovídal se pro zámořská média polský sympaťák, jenž se do ringu dostane zřejmě až na přelomu ledna a února příštího roku. „Myslel jsem si, že souboj s Chrisem Arreolou bude tím nejlepším duelem tohoto roku, ale pak Errol Spence předvedl velkou podívanou se Shawnem Porterem. Aktuálně je asi ta nejlepší doba pro fanoušky profesionálního boxu, protože v poslední době můžeme vidět kvalitní a dramatické souboje.“ – Dokončil své povídání Kownacki, jenž však jméno svého dalšího protivníka ještě nezná.