Adam Kownacki se vrátí do ringu 7.3.2020. Soupeř zatím není známý!

Aktuální světová jedenáctka a polská jednička těžké váhy Adam „Babyface“ Kownacki (20-0-0, 15 KO) se vrátí do ringu 7.3.2020 v New Yorku. Jméno jeho soupeře zatím není známo, ale na výběr jsou opravdu velká jména.

Třicetiletý polský chasník Adam Kownacki zatím netrpělivě čeká na svoji velkou titulovou šanci. K jeho smůle jsou však šampioni momentálně zablokováni povinnými vyzývateli. Joshuu čeká duo Pulev-Usyk. Wildera zřejmě čekají dva duely s Tysonem Furym. A tak si rodák z Lomzy musí čekání zkrátit nějakou tou pořádnou bitkou. Premier Boxing Champions dnes oznámila, že se jejich svěřenec vrátí do ringu 7.3.2020 v newyorské Barclays Center, avšak zatím není známo, kdo bude jeho soupeřem.

Mezi potencionální soupeře rozhodně patří aktuální světová patnáctka a americká čtyřka Dominic „Trouble“ Breazeale (20-2-0, 18 KO). Hodně se spekuluje i o kubánském veteránovi Luisi „King Kong“ Ortizovi (31-2-0, 26 KO), či bývalém světovém šampionovi Andym „Destroyer“ Ruizovi Jr. (33-2-0, 22 KO). „ Po těžké porážce od Joshuy potřebuje Ruiz návratový duel. Ten by mu mohl zabezpečit jiný a stejně oplácaný chasník, Adam Kowancki. Tito chlapci chtějí jít vpřed a rozdávat granáty. Na obranu by se v tomto souboji zapomnělo, což by fanouškům mohlo připomenout staré dobré časy těžké váhy. Kownacki je pouze krůček od titulu a vítězství nad Ruizem by jeho pozici jen upevnilo. Oba patří pod stejnou stáj, takže není žádný důvod tento souboj neuskutečnit.“ – Rozpovídal se uznávaný novinář Mike Coppinger. Dojde na bitvu dvou tlouštíků?