Adam Kownacki se střetne s Chrisem Arreolou 3.8.2019 v New Yorku?

Vypadá to, že aktuální světová desítka těžké váhy, Adam „Baby Face“ Kownacki (19-0-0, 15 KO), se střetne s aktuální světovou devětatřicítkou a americkým veteránem, Chrisem „The Nightmare“ Arreolou (38-5-1, 33 KO).

Podle Mika Coppingera, který je novinářem magazínu The Ring, se střetne třicetiletý polský knockoutér, Adam Kownacki, s osmatřicetiletým Chrisem Arreolou, 3.8.2019 v newyorské Barclays Center. Souboj by měl být vypsán na dvanáct kol a měl by být hlavní událostí večera, jenž bude vysílat stanice Fox. Na stejném galavečeru by měl vystoupit i dočasný šampion WBA a držitel stříbrného pásu WBC v polotěžké váze, Marcus Browne. Jeho soupeřem by se měl stát kanadský veterán a bývalý světový šampion, Jean Pascal.

Arreola již začátkem roku předesílal, že toto je jeho poslední cesta za titulem v těžké váze a Kownacki je ideálním soupeřem, jak se k titulu přiblížit. Rodák z Los Angeles má nyní na kontě dvě výhry v řade, když v šestém kole ukončil Maurenza Smitha a ve třetím kole zdolal Jeana Pierra Augustina. To polský válečník ještě nepoznal hořkost porážky, ovšem jeho poslední výhra nad Geraldem Washingtonem byla velice působivá. Kownacki zničil obrovitého Američana ve dvou kolech a dokázal jej tak zastavit o tři kola dříve, než šampion organizace WBC, Deontay Wilder.