Abel Sanchez: Myslím si, že Fury poprvé porazil Wildera a porazí ho i v odvetě!

Jeden z nejuznávanějších trenérů profesionálního boxu, Abel Sanchez, si myslí, že Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO) v prvním zápase zdolal šampiona WBC, Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO) a porazí jej i v odvetě.

„Tyson Fury se mi líbí. Je to takový svěží vánek pro náš sport a navíc je to talent. Je to ten typ člověka, který je přirozeně chytrý. Takový ten typ, co se nemusí vůbec učit, ale když dojde na zkoušku, tak vždy dostane jedničku, zatímco vy se učíte a jedničku nikdy nedostanete. Chvíli to vypadalo, že svůj talent promarní, ale nakonec své psychické problémy zdolal. Pokud zůstane soustředěný a cílevědomý, pak jej bude hodně těžké porazit.“ – Rozpovídal se na konto britského obra, Sanchez.

V prvním souboji, mezi Furym a Wilderem, viděla většina vyhrát právě manchesterského rodáka a Sanchez nebyl výjimkou. „V prvním souboji jsem měl za to, že Fury Wildera porazil. Wilder je jistě hodně kvalitní bojovník, ale přišlo mi, že Fury udělal pro výhru víc. Podle mě vyhrál víc kol a možná rozhodly ty dva knockdowny, které obdržel. Každopádně si myslím, že Wildera opět porazí. Na Furyho totiž nejde vyvinout mediální tlak, protože on si to užívá a nemá co ztratit. Je to chytrý bojovník, který moc dobře ví, že musí pracovat v odvetě ještě více, než v prvním zápase. Wilder to bude mít nesmírně těžké.“ – Myslí hlavní trenér tělocvičny v Big Bear, kde Fury strávil velkou část přípravy před prvním soubojem.