30.12.2015 LUCERNA – Opět se blíží velká Show! – Oficiální plakát a video!

Lucerna 31.12.2015Jako každý rok se i letos můžeme těšit na galavečer boxu a K1 ve velkém sále pražské Lucerny, který se bude konat jako vždy 30.12.2015 od 19:00!
Potvrzení boxeři a Fighteři: Luboš Šuda, Václav Pejsar, Daniel Škvor, Jiří Apeltauer, Petr Ondruš a další….

Loni Lucerna opět nezklamala a nabídla nám nejen parádní zápasy amatérského a profesionálního boxu, ale také zápasy v K1 a Thajském boxu.
Mohli jsme vidět například zápas pětinásobného šampióna České republiky Daniela Táborského, který několikrát poslal Lukáše Wackera k zemi, vítězství Luboše Šudy nad Lukášem Skircou nebo vítězné rozloučení s profesionální kariérou Romana Kracíka, který tak v posledním zápase kariéry jasně vybodoval Jindřicha Veleckého.

Letos se můžeme těšit opět na nabitou soupisku, která stále není kompletní, ale můžeme prozradit, že by se měl na galavečeru stejně jako loni Roman Kracík rozloučit s kariérou Luboš Šuda, který má chuť získat zpět český titul v křížové váze, který momentálně drží Radek Linka!
Dále bychom měli vidět v ringu českou dvojku super velterové váhy Vladimíra Říhu, ale také českou jedničku těžké váhy Václava Pejsara, který minulý týden změřil síly s Ukrajinskou trojkou Andriy Rudenkem a ačkoliv prohrál na body tak předvedl skvělý výkon.
V K1 se můžeme těšit na Petra Kareše, který se chce utkat s Danielem Škvorem! Kareš a Škvor se měli utkat již v pražském Top hotelu, což nevyšlo a nyní si to chtějí oba borci vynahradit v kolébce bojových sportů!
Dále se nám představí Petr Ondruš, Jiří Apeltauer a další!
Lucerna se opět „oblékne“ do atmosféry 30. let a budeme se tak těšit na tradiční pojetí bojových umění!

Oficiální promo k letošní Lucerně vytvořila reklamní agentura HERA – www.aghera.cz 

Vstupné je opět za přijatelnou cenu 499 kč!
30.12.2015 od 19:00
Lucerna – Velký sál
⇒ Vstupenky koupíte v síti TicketPro ZDE ⇐
Oficiální Facebooková stránka Galavečeru boxu a K1 v Lucerně!