14.12.2019 se střetne Crawford s Kavaliauskasem a Commey s Lopezem!

14.12.2019 se v Madison Square Garden odehrají dva souboje o titul mistra světa. O pás WBO ve welterové váze se střetne Terence „Bud“ Crawford (35-0-0, 26 KO) s Egidijusem Kavaliauskasem (21-0-1, 17 KO) a o pás IBF v lehké váze se střetne Richard „RC“ Commey (29-2-0, 26 KO) s Teofimem „El Brooklyn“ Lopezem (14-0-0, 11 KO).

Hodně nabitý galavečer na konec roku hlásí americká stáj Top Rank. V jedné z nejslavnějších hal světa Madison Square Garden se totiž fanoušci dočkají hned dvou hodně zajímavých titulových bitev. Aktuální šampion WBO welterové váhy Terence Crawford zde bude hájit svůj pás proti světové čtrnáctce a povinnému vyzývateli Egidijusi Kavaliauskasi. Celkem neznámý rodák z litevského Kaunasu je bronzovým medailistou ze světového šampionátu a byť se mu úplně nevydařil poslední souboj s Rayem Robinsonem, ve kterém remizoval, tak pro Crawforda půjde o hodně těžký duel.

V hlavním předzápase večera bude pás IBF v lehké váze bránit i ghanský knockoutér Richard Commey. Jeho soupeřem se stane světová trojka lehké váhy Teofimo Lopez a tento souboj bude zároveň i rozhodujícím, co se týká sjednocujícího duelu s hvězdným Ukrajincem Vasiliyem „Hi-Tech“ Lomachenkem (14-1-0, 10 KO). Jednatřicetiletý král lehké váhy totiž hodně touží sjednotit lehkou váhu a poslední titul, který mu chybí, je právě pás IBF. Souboj světové dvojky se světovou trojkou bude nesmírně zajímavým střetem, jenž nemá jasného favorita.