13. prosincne čeká Katie Taylor první obhajoba pásu WBA!

Tak to je opravdu velká jízda. Již 13. prosince bude obhajovat světový titul WBA v lehké váze Katie Taylor. Necelé dva měsíce poté, co jej získal v zápase s argentinskou boxerkou Anahi Esther Sanchez!

13.12.2017 – York Hall, Londýn, Velká Británie
Lehká váha ženy
Katie Taylor vs Jessica McCaskill
Neporažená světová šampiónka z Irska Katie TAYLOR (7-0-0, 4 KO) a světová čtyřka, americká jednička “CasKILLA” Jessica McCASKILL (5-1-0, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě o pás WBA!

Je to přesně rok, co vlétla Katie Talor po zisku olympijského zlata, pěti primátů světové šampiónky a držitelka dvanácti zlatých medailí z Evropských šampionátů do profesionálního ringu.

Během tohoto roku se z ní po sedmi zápasech stala světová dvojka a držitelka světového titulu v lehké váze prestižní organizace WBA a to bez jediné ztráty. Před sebou má už jen s velkým odstupem legendu z Belgie, 32 letou Delfine Persoon (39-1-0, 16 KO).

Nyní ji tak čeká první obhajoba světového titulu, který získala teprve 28. října na domácím galavečeru v Cardiffu, kde jasně vybodovala 3x 99:90 Anahi Esther Sanchez.

Soupeřkou ji bude 33 letá Americká boxerka, pro kterou to bude první desetikolová bitva tudíž první titulový zápas. Jessica McCaskill se tak bude 13. prosince snažit zastavit rozjetou mašinu Eddie Herna, ale bude to mít velmi těžké, neboť Katie Taylor je jednoznačnou favoritkou a co se týče úspěchů, tak nelze tyto dvě boxerky ani porovnávat.

Katie Taylor