11. července nás čeká bitva Derecka Chisory s Alexanderem Ustinovem!

Dereck Chisora vs Alexander Ustinov11. červenec začíná být velice zajímavý, nejen že se utká o titul v těžké váze Ruslan Chagaev s Francescem Pianetou, ale i tento parádní duel mezi Dereckem Chisorou a Alexanderem Ustinovem!

11.7.2015 – Velká Británie
Těžká váha
Britská trojka „Del Boy“ Dereck CHISORA (20-5-0, 13 KO) a Ruská trojka „The Great“ Alexander USTINOV (30-1-0 ,21 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě na Britských ostrovech!

Dereck Chisora na konci loňského roku prohrál v ostře sledované odvetě se svým rivalem Tysone Fury, který jej doslova v 10ti z 12ti vypsaných kol zdemoloval.
Nyní se vrací do ringu s jasným cílem, prokousat se do první desítky světového ratingu a boxovat velké zápasy, Ovšem do cesty se mu postaví obr jménem Alexander Ustinov!
Alexander Ustinov proplouvá profesionální kariérou až na jednu prohru bezchybně, avšak jeho poslední výkony určitě nepatří k tomu nejlepšímu, na co jsme od tohoto borce zvyklí.
Jediná prohra kariéry přišla v roce 2012 s Bulharským mluvkou Kubratem Pulevem, když si po tvrdých kombinacích sám klekl a nechal odpočítat a zápas tak ukončil.
Naposledy boxoval loni v prosinci, kdy „pouze“ vybodoval tlusťocha Chauncy Welliveriho 3x 80:72. Ustinov je mírným favoritem zápasu, nutno však podotknou, že ani jeden boxer ve svých posledch zápasech nepředvedli své vrcholné výkony a spíše to byla mizérie. Uvidíme jak se dokáží připravit na jejich společný duel!

29.11.2014 Tyson Fury vs Dereck Chisora ⇓

11.12.2014 Alexander Ustinov vs Chauncy Welliver ⇓