11.5.2019 – Bezvoda vs Kanters!

Tomáše Bezvodu čeká další důležitý zápas. V sobotu vyzve nizozemskou dvojku Serginia Kanterse v zápase vypsaném na 6 kol!

11.5.2019 – Brentwood Centre, Brentwood, VB
Střední váha
Serginio Kanters vs Tomáš Bezvoda

Nizozemská dvojka Serginio „Gino“ KANTERS (6-2-1, 3 KO) a česká jednička Tomáš „El Magico“ BEZVODA (6-5-0, 3 KO) se utkají v šestikolové bitvě!

Tomáš prohrál poslední čtyři zápasy, ale nutno podotknout, že se jednalo o nesmírně těžké duely. Český borec vyhrál naposledy loni 5. května, kdy v prvním kole seřezal Martena Arsumanjana v Německu.

Nyní jej čeká nizozemský boxer Gino Kanters, který svými výkony příliš neoslňuje a bude pro Tomáše více jak vyrovnaným soupeřem. Tomáš má velkou šanci vyhrát, bude se boxovat ve Velké Británie a ani jeden z boxerů tak nebude doma, což je především výhoda pro Tomáše, neboť se dá očekávat i neutrální postoj od rozhodčích.

Tomáš naposledy boxoval minulý měsíc v německém Luecbecku, kde prohrál na body s domácí hvězdou Toni Kraftem. Kanters měl poslední zápas v březnu, kdy vybodoval průměrného Nelsona Altamirana z Nikaragui, který jezdí spíše vylepšovat svým soupeřům bilance než boxovat.

Pokud Tomáš vyhraje, mohl by se posunout do pod 150. místo světového ratingu. V opačném případě by mohl spadnout až pod hranici 300. místa ratingu. Jak zápas dopadne se dozvíme již zítra večer.